• nejnovější video
 • všechna videa

 • Střih videa - ORIGINAL FM
 • Zpět na INFORMACE
 • Střih videa

  Videa zpracovávám už od roku 2014 ve střihovém programu Vegas. Začínal jsem verzí 9 a po částečném upgradu techniky v roce 2017, jsem modernizoval na Vegas 14, ve kterém stříhám dodnes (mám zakoupenou licenci). V současné době experimentuji s Blackmagic DaVinci Resolve, do kterého bych se chtěl v budoucnu plně přesunout. Dále jsem schopen stříhat videa ve Final Cut Pro X (v případě vašeho požadavku pro zpracování videa tímto softwarem je nutné zajistit přístup ke střižně).

  Materiály ke zpracování

  Pokud pro Vás zpracovávám nějaké video a potřebuji dodat materiály, posílejte mi je, prosím, v následujících formátech:
  typ souborupřípona a technické poznámky
  logo.png, .gif, .svg
  grafické prvky.png, .gif, .svg, .jpg, .jpeg, .mov
  fotografie.jpg, .jpeg, .bmp
  video.mp4, .avi, .wmv, .mov (rozlišení, počet snímků za sekundu a další technické parametry dle konkrétního projektu)
  audio.mp3, .flac, .wav (.mp3 s datovým tokem 128 kbps nebo vyšším)

  Jiné typy souborů jsem schopen zpracovat, ale v takovém případě už může docházet k drobným problémům při zpracování. Pokud se vyskytne problém, vždy Vás informuji a dohodnu se s Vámi na konkrétním postupu.
  Fotografie, loga a grafiku posílejte v odpovídajícím rozlišení. Pokud budu zpracovávat Full HD video a Vaším požadavkem bude logo přes 90% šíře obrazovky, v takovém případě mi nebude stačit logo o šířce 200 px. Full HD video má šířku obrazu 1920 obrazových bodů, 90% z této hodnoty je 1728 px. To je zároveň nejmenší velikost loga, kterou lze v tomto konkréním případě použít. Velikost grafických prvků je možné konzultovat přímo se mnou. K přeposlání souborů používejte výhradně tento web, případně obdobné weby. Jako příjemce uveďte fanda@originalfm.cz (soubory neposílejte přímo na e-mail).
 • kontakty
 •